Head&Shoulders’dan Kuaför ile Berberlere Ürün ve Maddi Bağış

Head&Shoulders, koronavirüsle mücadele kapsamında başlattığı #HepSeninle kampanyası ile canla başla çalışan sağlık çalışanlarının ve yurtdışından gelen vatandaşlarımızın kaldığı karantina yurtlarına, ihtiyaç sahiplerine Kızılay aracılığıyla gönderildi. Ayrıca bir aydır kapalı olan, süreçten etkilenen ihtiyaç sahibi kuaför ve berberlere ürün ile birlikte maddi bağış da yapılacak. Firma toplam 1.3 milyon TL değerinde ürün ve maddi destek sağladı.

Head&Shoulders, Covid-19 salgını mücadelesine destek vermek için geçtiğimiz Mart ayında #HepSeninle kampanyasını başlattı. Bu kampanyanın ilk adımı olarak toplumun moral ve motivasyonunu yüksek tutmak için @headandshoulderstr Instagram hesabında canlı yayın etkinliklerine devam eden Head&Shoulders, toplam 1.3 milyon TL değerinde ürün ve maddi bağış yaptı.

Head&Shoulders, yurtdışından gelen vatandaşlarımızın ve sağlık çalışanlarının kaldığı Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’ne bağlı 19 ildeki 28 karantina yurdunda, 12 bin kişinin saç bakım ihtiyaçlarını üstlenerek destek sağladı. #HepSeninle kampanyası kapsamında yurtlara bağışlanan şampuan ürünleri Türk Kızılayı aracılığı ile vatandaşlarımıza ulaştırılıyor.

Şimdiye kadar Adana, Adıyaman, Bartın, Eskişehir, Giresun, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, Kastamonu, Kırıkkale, Kırklareli, Kütahya, Manisa, Niğde, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon, Yalova illerinde yer alan karantina yurtlarına gönderilen şampuanlar, ihtiyaç kapsamında açılacak olan tüm yurtlara ulaştırılmaya devam edecek. Karantina yurtlarının yanı sıra yaklaşık 1 aydır kapalı olan, süreçten etkilenen ihtiyaç sahibi kuaför ve berberlere ürün ile birlikte maddi bağış da gerçekleştirecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*